عصر تبریز:مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: نقش اصلی بسیج رسانه، جریان سازی و هدایت  افکار عمومی در مقابله با جنگ نرم دشمنان است.

Picture 456

سید محسن لطیفی در دیدار رییس و اعضای سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی افزود: هدف رسانه باید حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب، ارائه خدمت به مردم و مقابله با جبهه رسانه ای دشمن باشد.

وی مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه های مجازی را سه گروه مهمی دانست که باید توسط بسیج رسانه هدایت شوند و در این میان بسیج و رسانه مسئولیت و نقش مشترکی در شکل گیری  افکار مردم دارند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: رسانه ها برای حضور آگاهانه مردم در صحنه باید فضاسازی مناسب و  زمان بندی دقیق داشته باشند تا رسانه های بیگانه فرصت سوء استفاده و خباثت آفرینی نداشته باشند.

رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی هم در این نشست با اشاره به اینکه رسانه ملی پیشرو فرهنگ سازی و جریان سازی در استان است، گفت: هم اکنون اعضای بیش از ۳۰۰ پایگاه خبری، خبرگزاری و نشریه در استان عضو بسیج رسانه هستند و تلاش داریم رسانه های دیداری و شنیداری را هم سو و هم نوا باهم وارد جبهه جنگ نرم در مقابل ترفندهای غیر انسانی و شیطنت آلود دشمنان نظام کنیم.

سید محمد مسعود نقیب افزود: رسانه یکی از مهمترین بخش هایی است که بسیج در آن پررنگ است از همین رو بسیج رسانه ، اصلی ترین وظیفه خود را تبیین ارزشهای اسلام و نظام در رسانه ها و مقابله با توطئه های مختلف تعیین کرده است.

Picture 431

Picture 439

Picture 445

Picture 461

Picture 464

Picture 449

Picture 469

Picture 473

اولین کارگاه آموزش طراحی وبسایت و کسب و کار اینترنتی در تبریز
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز سامانه پیامکی عصر تبریز

اشتراک این خبر در :