تاریخ: ۱۶:۱۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۸
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز:طرح کتابخوانی «یار مهربانم سلام» در تاکسی‌های تبریز اجرا می شود

عصر تبریز: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی اجرای طرح کتابخوانی در داخل تاکسی‌ها تحت عنوان «یارمهربانم سلام» آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تبریز، پرویز عباس‌نژاد با اعلام این خبر اظهار داشت: برای عمل به فرامین دین مقدس اسلام و توصیه‌های مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت کتاب و کتابخوانی، سازمان تاکسیرانی با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز طرح «یار مهربانم سلام» را در داخل تاکسی‌ها اجرایی می‌کند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز با اشاره به اینکه مراحل اولیه اجرای این طرح همزمان با هفته کتابخوانی آغاز شده است، ادامه داد: لزوم ارج نهادن به کتاب و فرهنگ کتابخوانی بر کسی پوشیده نیست از این رو سازمان تاکسیرانی تبریز نیز با هدف اقدام عملی در خصوص عمومی کردن و ترویج فرهنگ کتابخوانی و پر کردن اوقات مسافران داخل تاکسی‌ها (تا زمان رسیدن به مقصد) نصب شده است.

وی افزود: در این طرح روکش‌های باکس‌داری در صندلی‌های تاکسی‌ها نصب شده و در داخل آنها که به صورت کتابخانه‌های سیار خواهند بود تعدادی کتاب با اولویت کتاب‌های آموزشی فرهنگ شهروندی برای استفاده مسافران قرار می‌گیرد.

عباس‌نژاد گفت: این طرح در فاز اول برای تاکسی‌های ون و خطوطی مثل فرودگاه و ترمینال که به علت مسافت زیاد اوقات زیادی را مسافران در داخل تاکسی‌ها سپری می‌کنند اجرایی می‌شود.

 

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

پاسخی بگذارید

سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.