تاریخ: ۱۶:۰۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۲۲
امام جمعه موقت تبریز: توهین عوامل برنامه کودک به آذربایجانی ها قلب همه مردم ایران را جریحه دار کرد/ آذربایجانی ها هرگز اجازه نخواهند داد دشمنان اسلام به اهداف شوم خود برسند

عصر تبریز: امام جمعه موقت تبریز گفت: شبکه های بیگانه و معاند با سوء استفاده از موضوع فیتیله تلاش می کنند به انقلاب اسلامی ضربه بزنند و مردم آذربایجان باید هوشیاری خود را حفظ کنند.

آیت الله محمدتقی آل هاشم امروز در خطبه های نماز جمعه تبریز با محکوم کردن اهانت برنامه فیتیله به آذری زبانها افزود: هفته گذشته توهین عوامل برنامه کودک شبکه دوم سیما به آذربایجانیها قلب همه مردم ایران را جریحه دار کرد و اما این موضوع نباید به فرصتی برای ضربه زدن دشمنان اسلام به انقلاب و ایجاد تفرقه در جامعه تبدیل شود.

وی گفت : مسئولان صداو سیما با عذرخواهی به موقع و برخورد قاطع با متخلفان اقدامات خوبی در این باره انجام داده اند و باید از تکرار این برنامه های اختلاف برانگیز هم جلوگیری کنند.

آیت الله آل هاشم اهانت مجری یکی از شبکه های ضد انقلاب را به ائمه اطهار علیهم السلام به بهانه دفاع از ترک زبانها محکوم کرد و گفت: آذربایجانی ها، عاشق اهل بیت و بسیار متدین و ولایت مدار هستند و هرگز اجازه نخواهند داد دشمنان اسلام به اهداف شوم خود برسند.

امام جمعه موقت تبریز در ادامه خطبه ها با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان و دانشگاهیان گفت: استکبار جهانی به ویژه امریکا تلاش می کند پس از مذاکرات هسته ای از روزنه های گوناگون به کشور نفوذ کند و لازم است مسئولان و مردم راههای نفوذ دشمنان را مسدود کنند.

وی تاکید کرد : مردم ایران همواره از امریکا بیزارند و در سایه بصیرت و هوشیاری ملی و هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی هرگز اجازه دست یابی امریکا به اهداف شومش را نخواهند داد.

آیت الله ال هاشم با اشاره به آغاز ماه صفر که یاد آور سالروز ورود اهل بیت سید الشهدا علیه السلام به شهر شام است افزود: پیام اسرای کربلا ، مقاومت در برابر ستمگران و حفظ حجاب، عفاف و ناموس است.

وی همچنین هفته کتاب و کتاب خوانی را فرصتی مناسب برای گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه دانست.

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

پاسخی بگذارید

سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.