عصر تبریز: آیت الله محسن مجتهد شبستری امروز در خطبه های نماز عید سعید فطرتبریز، عربستان سعودی را نماینده جنگ طلب آمریکا در منطقه دانست و افزود: حمله وحشیانه رژیم سعودی به یمن با استفاده از ابزار های جنگی استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی انجام می شود.

وی گفت : با خواست خدا دشمنان اسلام درعراق و سوریه نتوانستند کاری انجام بدهند و امروز سراغ یمن رفته اند،اما به فضل الهی ملت یمن تا سقوط رژیم سعودی مقاومت خواهند کرد .

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه درخواست های زیادی ازسوی مردم آذربایجان شرقی برای کمک به مردم مظلوم یمن مطرح شده است افزود: در حال حاضر وظیفه ما کمک مالی ، دعا و پشتیبانی معنوی است.

وی به بازتابهای جهانی راهپیمایی روز قدس امسال هم اشاره کرد و گفت: این حضور گسترده مردم ایران در حالی صورت گرفت که تیم مذاکره کنندگان کشورمان مشغول گفتگو با ۶ قدرت جهانی بود و در این روز میلیون ها ایرانی به خیابان ها آمده و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند و پرچم آمریکا و اسراییل را آتش زدند.

نماینده ولی فقیه در استان درباره محل صرف زکات فطریه هم گفت : این فطریه برای فقرا، مساکین و در راه ماندگان هزینه می شود و بر اساس نظر مراجع تا زمانی که در شهری فقیری وجود دارد، باید برای فقرای آن شهر هزینه شود.

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز سامانه پیامکی عصر تبریز

اشتراک این خبر در :