تاریخ: ۱۵:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۲۴
پرونده‌ انتخابات شورای شهر تبریز مختومه اعلام شد/تخلفات تاثیرگذاری مشاهده نشد

عصر: سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی ‌آذربایجان‌شرقی پرونده‌ی انتخابات شورای شهر تبریز را مختومه اعلام کرد و گفت: بازشماری مجدد آراء نشان داد تخلفات تاثیرگذاری در کار نیست.

به گزارش روابط عمومی هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان، مختار خوش‌پیمان با اشاره به نامه‌ی منتشر شده در رسانه‌ها و فضای مجازی مبنی بر تائید صحت انتخابات شورای شهر تبریز توسط هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان، ابراز کرد: در این نامه امضاء سه تن از نمایندگانی به چشم می‌خورد که پیش‌تر استعفاء داده بودند اما از آنجایی که هیئت نظارت مرکزی با استعفاء آن‌ها موافقت نکرد، بار دیگر آقایان خدادادی،اله قلیزاده و علیزاده نظارت بر انتخابات را برعهده گرفتند.

وی ادامه داد: بازشماری آراء مجدداً صورت گرفت و این‌بار صندوق‌هایی که کاندیداهای معترض نسبت به آن‌ها ایرادی را وارد می‌کردند بررسی شد اما تغییرات خیلی جزئی و بی‌اثر در نتایج کلی پدید آمد.

سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه بر اساس قانون به علت عدم مشاهده تغییرات اثرگذار در نتایج، امکان باز کردن صندوق‌های بیشتری فراهم نبود، اظهار داشت: دیگر بحث بازشماری آراء مطرح نیست و با تائید صحت انتخابات توسط هیات نظارت استان، ماجرا خاتمه یافت چراکه واقعاً تخلفات اثرگذاری در کار نبود.

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

پاسخی بگذارید

سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.