تاریخ: ۲۲:۱۳ :: ۱۳۹۴/۱۰/۱۶
بازدید معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی کشور از صنایع فعال منطقه آزاد ارس

عصر تبریز: معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی کشور در بازدید از سایت های صنعتی منطقه آزاد ارس بر لزوم حمایت دولت از صنایع و تولیدات داخلی تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محمد خزاعی در جریان بازدید از صنایع فعال ارس ضمن آشنایی با سرمایه گذاری ها انجام شده، از نزدیک در جریان و فعالیت های اقتصادی این منطقه آزاد قرار گرفت.

وی در بازدید از گروه صنعتی آمیکو به عنوان یکی از بزگترین تولیدکنندگان صنایع خودروهای سنگین و نیمه سنگین کشور در ارس، بر لزوم شناسایی چالش ها و رفع فوری مشکلات تاکید کرد.

گفتگوی رودرو با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی حاضر در سایت های صنعتی ارس یکی دیگر از برنامه های معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی کشور در ارس بود.

ارس، بعنوان صنعتی ترین منطقه آزاد ایران در شمال غرب ایران واقع بوده و فعالیت های تولیدی و صنعتی متعدد در حوزه های صنایع سنگین، نیمه سنگین، پاک و همچنین صنایع دیگر از جمله کشاورزی، گردشگری و سایر فعالیت های اقتصادی از جمله صادرات، تجارت و بازرگانی در آن رونق دارد.

این مطنقه آزاد در ۱۳۵ کیلومتری مرکز آذربایجان شرقی قرار گرفته و در امتداد رودخانه ارس با کشورهای آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختار نخجوان همسایه می باشد.

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

پاسخی بگذارید

سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.