تاریخ: ۱۳:۵۲ :: ۱۳۹۴/۱۰/۱۶
نمایش عروسکی ویزویزی و قیرمیزی در تبریز

عصر تبریز: نمایش عروسکی کمدی و شاد “ویزویزی و قیرمیزی” از تاریخ ۸ الی ۳۰ دی ماه هر روز از ساعت ۱۸ در محل مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن به روی صحنه می رود.

IMG_1775

این نمایش کار موزیکال و مدرنی است که به روش تلفیقی “فک زدن و مارونت” اجرا می شود و داستان آن درباره دختر یک زنبور کارگر ست که با دختر ملکه دوست شده ولی بخاطر تفاوتهای نژادی از کندو بیرون انداخته می شود.

IMG_1773

او در جنگل با گروه موسیقی حشرات به سرپرستی ” میلچه خان ” آشنا می شود تا اینکه روزی با پخش شدن خبر بیماری “قیرمیزی” همه سعی در پیدا کردن راه درمانی برای او دارند.

IMG_1767

بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، این نمایش توانسته به بهترین نحو مفهوم “همدلی وهم زبانی” شعاری که سال ۹۴ با آن نامگذاری شده و همچنین مفهوم و تفکر ضد نژاد پرستانه را به کودکان انتقال دهد.

IMG_1776

شایان ذکر است که این نمایش از ۲۳ تا ۳۰ بهمن هر روز در شیفت صبح و بعد از ظهر و مختص مدارس و مهدکودک ها به روی صحنه رفته و همچنین از تاریخ ۸ الی ۳۰ دی ماه هر روز از ساعت ۱۸ در محل مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن، جنب بیمارستان ۲۹ بهمن پذیرای عموم خواهد بود و بعد از آن نیز در شهرستان های دیگر استان اجرا خواهد داشت.

 

کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز

پاسخی بگذارید

سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.